В Ірландії розслідують пожежу в приміщенні, де планували розмістити біженців з України

Вогонь вдалося швидко локалізувати, повідомляється, що ніхто не постраждав.

В Ірландії розслідують пожежу в приміщенні, де планували розмістити біженців з України

Після пожежі у кінноспортивному комплексі в ірландському графстві Кілдер, який планували використати для розміщення українських біженців, розпочато розслідування, повідомляють місцеві ЗМІ.

Пожежа спалахнула в сараї за приватним кінноспортивним комплексом Kill Equestrian Center увечері в неділю. Вогонь удалося швидко локалізувати, повідомляється, що ніхто не постраждав.

Зазначається, що це місце було призначене для розміщення сотень українських біженців на тлі гострої нестачі відповідного житла по всій Ірландії.

При цьому у п'ятницю відбулися публічні збори місцевих жителів, на яких ті висловили занепокоєння щодо перетворення «сільськогосподарського сараю» на тимчасовий центр тимчасового розміщення.

Мер Кілдера Фінтан Бретт сказав, що побоювання полягають у тому, що центр непридатний для проживання і не має світла, вентиляції та, можливо, каналізації.

"Це в милі від села", - сказав він місцевій радіостанції KFM у п'ятницю. «Коли у вас є група людей, переважно жінки та діти, які вже травмовані, і їх просять жити в сараї, я не думаю, що це допоможе їхньому психічному здоров'ю».

У поліції заявили, що триває розслідування.

Ірландія прийняла близько 56 000 чоловіків, жінок та дітей з України з початку російського вторгнення у лютому, при цьому понад 14 000 українських дітей відвідують ірландські початкові та середні школи.

Намагаючись вирішити кризу у зв'язку з нестачею житла, місцевий Кабмін вирішив, що з грудня українцям пропонуватиметься лише проживання - з тих, хто проживає в готелях, частково стягуватиметься плата за харчування.