В Іспанії заарештували 10 людей, які грабували українських біженців

Семеро із заарештованих самі були українцями.

В Іспанії заарештували 10 людей, які грабували українських біженців

Іспанська поліція заявила у п'ятницю, що заарештувала 10 людей за пограбування українських біженців у регіонах Валенсії та Мурсії, інформує The Local.

Згідно з заявою поліції, семеро із заарештованих самі були українцями, при цьому поліція також затримала трьох росіян за допомогу у пограбуваннях.

У поліції кажуть, що злочинна організація націлилася на українських військових біженців, бо вони, як правило, мають заощадження та цінні речі.

Після рейдів поліція повернула понад 1,25 мільйона євро у вигляді вкрадених грошей та цінностей, включаючи годинник, ювелірні вироби, мобільні телефони, ноутбуки та колекцію марок.

За даними поліції, злочинна організація діяла планомірно. Як тільки вони визначали свої цілі, вони стежили за жертвами, щоб відстежувати їхній розпорядок дня, навіть встановлювали GPS-трекери на машини.

Дізнавшись, що їхні жертви далеко від своїх будинків, злодії зламували замки і забирали те, що хотіли.

Поліція повідомляє, що жертвами стали сім сімей біженців та окремі особи, які проживають у регіоні Коста-Бланка та містах Торрев'єха та Оріуела.

Підозрюваним — дев'яти чоловікам та одній жінці — висунуто різні звинувачення, включаючи пограбування, належність до злочинної організації та порушення приватного життя.