Варшаву прикрасять до різдвяних свят у стилі радянських часів

Магазинні ваги, іграшки та транспорт - усе це можна буде побачити у Старому місті Варшави.

Варшаву прикрасять до різдвяних свят у стилі радянських часів

У Варшаві вже розпочали монтаж різдвяних декорацій. Кожної зими Краківське передмістя у польській столиці сяє різноманітними ліхтариками та заворожує цікавими святковими інсталяціями. Цього року мешканці міста та гості столиці матимуть можливість познайомитися з Польщею часів комунізму, який в польській історії називається PRL (Polska Republika Ludowa). Все завдяки декораціям в тилі ретро, які присвячені 50-60 рокам минулого століття. Нічого спільного з комуністичною владою ці інсталяції не мають, їхня мета — показати звичне життя поляків у ті часи, представивши речі, які зараз рідко можна зустріти у побуті.

„Королівський тракт та вулицю Швєнтокшиську прикрасять ланцюжками, декораціями та світлом. Крім того, там будуть окремо стоячі декорації та ілюмінації у формі реліквій тих років, зокрема забуті карбонатори та торгові ваги. Для найменших гостей також буде підсвічування ретро-каруселей та іграшок дитинства їхніх батьків та дідусів", - розповідають в управлінні міських доріг (ZDM).

Під час прогулянки Старим містом, можна буде побачити також фігурки у формі автомобіля Syrena та ретро-мотоцикла Ryś. Це популярні види транспорту у Польщі тих років, адже вони були вітчизняного виробництва.