В Чехії знову намагаються порахувати, скільки українських дітей навчається в чеських школах

Міністерство освіти Чехії збирає у школах інформацію про кількість українських дітей. Анкетування триватиме до 18 квітня.

В Чехії знову намагаються порахувати, скільки українських дітей навчається в чеських школах

Міністерство освіти, молоді та фізичного виховання (MŠMT) Чехії знову почало з’ясовувати, скільки громадян та громадянок України із тимчасовим захистом працює або навчається в дитячих садках, загальноосвітніх і середніх школах, а також консерваторіях Чехії.

Школи повинні подати дані до відомства до 18 квітня, йдеться у повідомленні методичного порталу edu.cz, заснованого Міносвіти.

Наразі останні точні дані про кількість біженців в освіті збиралися наприкінці вересня минулого року. За тодішніми даними, на той час у Чехії навчалося 50 285 дітей українських біженців, що становило 2,7 відсотка всіх школярів.

За даними відомства, метою позачергового збору даних — з’ясування поточного статусу учнів та працівників з України в школах. Також чиновники міністерства хочуть знати наявні на даний момент потужності в школах разом із можливостями їхнього збільшення з вересня, тобто з початку наступного навчального (2023-2024) року. 

Речниця Міносвіти Анета Леднова нещодавно для агентства ЧТК припустила, що кількість українських дітей дошкільного, шкільного та старшого шкільного віку суттєво не змінилася.