Відень, Прага та Рим — найкращі європейські міста для проживання молодих сімей

При складанні рейтингу враховували низку критеріїв.

Відень, Прага та Рим — найкращі європейські міста для проживання молодих сімей

Коли сім'я розширюється, це зазвичай супроводжується великими витратами на проживання. Але на цей момент людина дивиться не лише на фінанси. Він хоче жити не тільки там, де може собі це дозволити, а й у такому місці, де безпечно і де нащадки в майбутньому зможе самостійно і в доброму здоров'ї ходити до школи. Найбільша страхова компанія Лондона Reassured врахувала це і склала рейтинг найкращих європейських міст для життя, якщо у вас є сім'я. Згідно з рейтингом, Відень, Прага та Рим — найкращі європейські міста для молодих сімей.

При складанні рейтингу було зібрано кілька типів даних про європейські міста: скільки коштує оренда трикімнатної квартири, середньомісячні витрати сім'ї, рівень злочинності, кількість парків, забруднення повітря та щомісячні витрати на одну дитину.

Загалом Reassured обрала 20 європейських міст. Рим займає третє місце, за ним йдуть Гельсінкі та Зальцбург, Нюрнберг знаходиться на шостому місці, а завершують десятку Інсбрук, Берген (Норвегія), Голуей (Ірландія) та Трієст (Італія). До списку також увійшли Париж, Рейк'явік, Мюнхен, Стокгольм, Гамбург, Осло, Копенгаген, Орхус (Данія), Делфт (Нідерланди) та Ганновер.