Відень вкотре очолив рейтинг найкращих міст для життя

До десятки найкращих міст світу також увійшли Копенгаген, Мельбурн, Сідней, Ванкувер, Цюріх, Калгарі, Женева, Торонто, Осака та новозеландський Окленд.

Відень вкотре очолив рейтинг найкращих міст для життя

Столиця Австрії Відень знову посіла перше місце в рейтингу найкращих міст для життя, який щороку складає журнал The Economist. Журнал оцінював умови життя у 173 містах у всьому світі за п'ятьма критеріями: стабільність, охорона здоров'я, культура та навколишнє середовище, освіта та інфраструктура. Кожне із них оцінювалося за стобальною системою, на їх основі виводився середній результат.

Відень набрав середній бал 98.4, отримавши максимально можливі оцінки за чотирма критеріями із п'яти — за стабільність, охорону здоров'я, освіту та інфраструктуру. До десятки найкращих міст світу також увійшли Копенгаген, Мельбурн, Сідней, Ванкувер, Цюріх, Калгарі, Женева, Торонто, Осака та новозеландський Окленд.

Серед усіх європейських міст найбільший прогрес показав Бухарест — столиця Румунії покращила свій результат на 8.7 бала, і із загальним результатом 73.7 вона опинилася на 99-му рядку. У топ-5 міст Європи з найбільшим прогресом за підсумками нового рейтингу також опинилися Братислава, Варшава, Штутгарт та Белград.