Влада Братислави розширила період роботи різдвяних ярмарків

Ще однією новинкою стане використання на ярмарках багаторазового посуду.

Влада Братислави розширила період роботи різдвяних ярмарків

Різдвяні ярмарки у Братиславі вперше за тривалий час працюватимуть до кінця грудня. Міська влада повідомила, що в 2023 році вони відкриються 23 листопада, а закриються 31 грудня.

Як правило, ярмарки в Братиславі закриваються ще до Різдва. Однак цього року влада вирішила продовжити період їхньої роботи після численних звернень орендарів торгових наметів, які встановлюються у місті на час свят, повідомила директор Братиславського культурно-інформаційного центру Катаріна Гулікова.

23 листопада ярмарки працюватимуть у тестовому режимі, а наступного дня буде проведено їхнє офіційне відкриття, а також церемонія запалення вогнів на різдвяній ялинці, яка вже встановлена на Головній площі Братислави.

За словами Гуликової, міські ярмарки традиційно працюватимуть на Головній площі та площі Гвездослава. Цього року між ними буде створено «зони гостинності» з лавками, які дозволять мешканцям та гостям міста відпочити від святкового галасу та суєти.

Ще однією новинкою стане використання на ярмарках багаторазового посуду. Також на них з'являться спеціальні сортувальні станції для нього.