Як отримати 60 євро допомоги на купівлю шкільного приладдя у Каталонії

Цього року багато нововведень.

Як отримати 60 євро допомоги на купівлю шкільного приладдя у Каталонії

Не встиг закінчитися цей навчальний рік, як влада і батьки вже планують підготовку до нового. А це потребує пристойних фінансових витрат. Щоб підтримати батьків цього року влада знову вирішила видавати так звані шкільні ваучери ( vale escolar) у розмірі 60 євро на купівлю підручників, канцелярського приладдя чи шкільних рюкзаків.

Цю допомогу можуть отримати резиденти Каталонії, діти яких навчаються в державних навчальних закладах автономної спільноти, незалежно від доходу сім'ї. Цього року, до речі, є багато нововведень, які розширюють можливості. Перше нововведення полягає в тому, окрім учнів початкової школи, ваучер також отримають батьки учнів середньої школи, а також неповнолітніх, які навчаються у спеціальних навчальних закладах.

Розмір ваучера становить 60 євро, розділені на два чеки по 30 євро. Ваучери почали надсилати батькам на поштові адреси з 26 червня. Якщо ваучер не прийшов, то його можна завантажити на офіційному сайті ініціативи valescolar.cat. Вони дійсні до 30 листопада 2024 року. Використовувати їх можна тільки на купівлю канцелярських товарів, підручників, дитячої літератури, словників, невеликих музичних інструментів, шкільних рюкзаків, розвиваючих іграшок, калькуляторів, клавіатури, навушників або мишей для комп'ютерної техніки.

Ваучери можна буде активувати з липня на тому ж офіційному сайті valescolar.cat, де вказано всі кроки щодо його активації. Там же можна знайти список магазинів, де можна робити покупки з використанням ваучера.