Як в Іспанії отримати 200 євро на продукти

Уряд Іспанії затвердив одноразову допомогу для  осіб з низьким рівнем доходу.

Як в Іспанії отримати 200 євро на продукти

Уряд Іспанії затвердив одноразову допомогу для низки осіб, у тому числі людей з низьким рівнем доходу та достатку. У охочих отримати продовольчий чек на 200 євро буде півтора місяця для подання відповідної заяви.  Як отримати та хто може розраховувати на допомогу, пише visitukraine.today.

Так, на те, щоб подати заяву для отримання коштів, уряд країни виділить півтора місяця, процедура має бути проведена в період з 15 лютого по 31 березня 2023 року.

За оцінками уряду Іспанії, на допомогу можуть претендувати близько 4,2 млн осіб.

Хто зможе отримати продовольчий чек у 200 євро?

Допомогу зможуть запросити люди, які:

• мали законне та фактичне місце проживання в Іспанії та проживали там безперервно протягом попереднього року;

• провадили діяльність від свого імені або від імені інших осіб, а також ті, хто зареєстрований у системі соціального забезпечення чи взаємного страхування;

• є безробітними, але при цьому зареєстровані в бюро з працевлаштування, незалежно від того, чи вони отримують допомогу з безробіття, чи субсидії;

• мали дохід менше ніж 27 тисяч євро на рік, а також спільне сімейне майно не перевищує 75 тисяч євро без урахування основного житла.

Хто не зможе отримати нову допомогу?

• особи, які одержують мінімальний прожитковий дохід;

• особи, які отримують пенсію, що виплачується за загальною схемою або спеціальною схемою соціального забезпечення, а також за державною пенсійною схемою;

• особи, які отримують аналогічну допомогу від товариств взаємодопомоги, альтернативних RETA (спеціальна схема соціального забезпечення для самозайнятих або приватних підприємців).

Куди звертатися для отримання допомоги?

Заява на запит чека у розмірі 200 євро має бути подана через електронний портал податкової адміністрації. Як ми писали вище, допомогу можна запросити у період з 15 лютого до 31 березня 2023 року.

У формі Податкового агентства повинен бути зазначений банківський рахунок особи, яка подає заяву, на яку він бажає отримати платіж.

Тим, хто планує отримати допомогу вперше, необхідно зареєструватися тут. Щоб почати реєстрацію в рядок, потрібно ввести ідентифікаційний номер іноземця (NIE).

У разі повідомлення про відхилення заявки, заявнику надається 10-денний термін для апеляції та подання документів та підтверджуючих документів, які він вважає важливими.

Як відомо, станом на листопад 2022 року в Іспанії перебувало понад 150 тисяч українських біженців, які набули статусу тимчасового захисту.