З 1 листопада можна буде придбати єдиний квиток з Праги до Києва

 "Ческе драги" у співпраці з польською PKP та "Укрзалізницею" відкривають можливість пересадкового сполучення через Перемишль. 

З 1 листопада можна буде придбати єдиний квиток з Праги до Києва

Чеська державна залізнична компанія “Ческе драги” (České dráhy, скорочено ČD) у співпраці із польською PKP та “Укрзалізницею” після тривалих переговорів відкрили пересадкове сполучення Прага – Перемишль – Київ із можливістю придбання в інтернет-касі ČD єдиного міжнародного “своєчасного квитка”. Такий квиток можна придбати від 60 до 3 днів днів до поїздки. Його ціна є набагато нижчою за звичайну міжнародну вартість.

Квиток “прикріплений” до потягів EC 115 Прага – Перемишль, який курсує вдень, та IC+ 716 Перемишль – Київ, який курсує вночі.

Таким чином, České dráhy відкрили можливість придбати за одну покупку єдиний квиток. Він буде дісним як у чесько-польському, так і в українському потязі. Слід буде здійснити пересадку у Перемишлі. Такі потяги у разі запізнення чекають один на одного. Або із наявним квитком можна пересісти до наступного потяга, якщо запізнення буде критичним.

Квиток можна придбати вже на 1 листопада 2023 року. Його вартість, приміром, з Праги до Києва у 2-му класі становить 1716 чеських крон. Це приблизно 70 євро. Вартість проїзду у 1-му класі дещо вища – 2119 чеських крон (86 євро). Для порівняння – вартість проїзду цього маршруту автобусом становить 1990 чеських крон.

"Своєчасний квиток” в Україну реалізується наразі до 9 грудня 2023 року – терміну регулярної зміни розкладу руху поїздів. “Продаж “своєчасного квитка” на графік 2023-2024 років (тобто для від’їздів 10 грудня 2023 і пізніше) буде запущений тільки тоді, коли будуть доступні підтверджені розклади на території Польщі та України.

“Своєчасний квиток” найзручніше купувати в електронній касі ČD. Можна придбати і в касі на вокзалах чеських станцій за додаткову оплату 50 крон, або за телефонним номером 221 111 122.

Квиток, придбаний в електронній касі ČD, має бути роздрукований на власному принтері і позначений кондуктором ČD або на касі ČD перед виїздом з Чехії. Немаркований квиток, придбаний в інтернет-касі, може бути визнаний недійсним за кордоном. Квиток не підлягає поверненню або обміну з причин на стороні пасажира. Він – індивідуальний, його неможливо перепродати, тобто поїздку має здійснювати особа, прізвище якої було зазначене при купівлі в квитку.