З аеропорту Праги пасажирів возитимуть таксі Uber

Пасажири заздалегідь знатимуть ціну поїздки.

З аеропорту Праги пасажирів возитимуть таксі Uber

Аеропорт Праги підписав контракт із компанією Uber, яка виграла тендер на надання послуг таксі в аеропорту імені Вацлава Гавела. Uber почне працювати в аеропорту наступного вівторка і підписав контракт терміном на п'ять років.

Спочатку передбачалося, що Uber надаватиме послуги таксі в аеропорту з лютого цього року, проте через заперечення іншого конкурента компанії Tick Tack термін було перенесено.

Тепер пасажири заздалегідь знатимуть ціну поїздки. Однією з основних умов тендеру було зобов'язання оператора перед кожною поїздкою повідомляти про остаточну ціну, розраховану програмним забезпеченням.

Підсумкова вартість проїзду не повинна перевищувати обумовлену ціну, навіть якщо маршрут буде змінено або виникне затримка у русі.

Оператор також повинен гарантувати необхідну якість обслуговування та безпеку, наявність автопарку не старше трьох років та репрезентативну поведінку водіїв, які мають володіти англійською мовою на базовому рівні та вільно розмовляти чеською мовою.

Крім того, він повинен забезпечувати цілодобове обслуговування, а оплата завжди буде можлива без готівки.

Оператор також повинен буде підтримувати достатню кількість вільних автомобілів в аеропорту відповідно до поточного попиту та надавати автомобілі для пасажирів-інвалідів або сімей з дітьми.