Запрацювала платформа для українців, яка допомогає знайти житло й роботу

Вся допомога є безкоштовною. Вона надається на волонтерських засадах і не оплачується.

Запрацювала платформа для українців, яка допомогає знайти житло й роботу

Ще одна ініціатива для підтримки українців, які потерпають від війни. Українсько-британський Project Ukraine започаткував Circle.help – міжнародна платформа для українців. Волонтери обіцяють консультації з правових питань, поради під час пошуку житла та для працевлаштування, у сфері медицини чи освіти тощо.

Організатори одразу наголошують, що не надають саме житло безпосередньо. Виключно консультації щодо пошуку притулку, правил користування, оформлення допомоги тощо. Якщо у когось з українців є нагальна потреба у житлі, Find Refuge радить звернутися до відповідних організацій, які надають прихисток.

Будь-яка особа, яка потребує допомоги, може подати заявку. Надання і отримання допомоги не залежить від того, чи перебуває людина в зоні бойових дій в Україні, чи є внутрішньо переміщеним громадянином, чи залишилася на окупованих територіях, чи виїхала за межі України та отримала тимчасовий захист.

Щоб отримати допомогу, потрібно зареєструватися на сайті та заповнити онлайн-форму. Далі запит потрапить до волонтера, який зможе розв’язати питання.

Важливо, Circle.help — платформа, яка об’єднує тих, хто потребує допомоги, із тими, хто може допомогти. Проєкт згуртовує добровольців та організації для розв’язання різноманітних проблем людей, які опинились у складних життєвих обставинах, зокрема внаслідок війни.

Тому, проєкт звертається до тих, хто має знання та досвід у певній сфері, та може стати волонтером. Для цього необхідно також зареєструватися.

Вся допомога є безкоштовною. Вона надається на волонтерських засадах і не оплачується.