Завтра у Німеччині очікується транспортний колапс

Причиною стане страйк працівників цієї галузі.

Завтра у Німеччині очікується транспортний колапс

Опівночі 27 березня у Німеччині на 24 години повністю зупиниться залізничний транспорт та частково – решта. Причиною стане страйк працівників цієї сфери, повідомляє Deutsche Welle. Профільні профспілки Verdi та EVG вимагають підвищити зарплати щонайменше на 500 євро на місяць.

Очікується також масове скасування авіарейсів та перебої з громадським транспортом. Страйк торкнеться всіх німецьких аеропортів, крім Берлін-Бранденбурга. Обидва найбільші аеропорти ФРН - у Франкфурті-на-Майні та Мюнхені - вже оголосили, що 26 та 27 березня у цих транспортних вузлах не буде регулярних пасажирських та вантажних перевезень.

Рух поїздів далекого прямування 27 березня буде повністю зупинено, попередив залізничний концерн Deutsche Bahn. Поїзди регіонального сполучення здебільшого не вийдуть на лінії, додали в компанії.

Міністр транспорту Фолькер Віссін закликав профспілки до стриманості. "Я можу лише закликати всіх партнерів щодо колективних переговорів усвідомити свою відповідальність та мінімізувати вплив на населення", - сказав він.