На міжнародному ярмарку книг у Братиславі будуть українські книжки

Книжковий ярмарок Bibliotéka пройде з 9 по 12 листопада в Incheba.

На міжнародному ярмарку книг у Братиславі будуть українські книжки

Чи не найбільший міжнародний книжковий ярмарок Словаччини "Bibliotéka" має давні традиції та є невіддільною частиною осіннього колориту Братислави. Для видавців з різних країн це стало важливою формою презентації своєї продукції широкому загалу.

Як і минулого року, до виставки долучаться як автори, так і видавництва з України.

Ярмарку доповнюватиме і супровідна програма, присвячена книгам і читанню. На відвідувачів чекають зустрічі з популярними авторами, автографи, презентації книг, театралізовані читання та творчі майстерні для дітей.

Bibliotéka надала безплатний простір для презентації українських видавництв та авторів, які представлять себе в рамках супровідної програми. Порівняно з минулим роком підтримка українських авторів ще вагоміша.

У четвер, 9 листопада, о 13:00 ви можете очікувати презентацію книги К. Климчука "День, коли почорніло сонце". Пізніше цього ж дня о 17:00 відбудеться презентація під назвою "Література під час війни".

10 листопада о 17:00 ви можете завітати на презентацію артбуку "Ти і Малевич". Там ви познайомитеся з ідеями та творчістю художника, який народився в Києві. Майстерно створите власні супрематичні композиції, поговорите про небезпеку супрематизму, від початку до майбутнього людства. Авторкою є Оксана Садовенко, яка проведе арт-майстерню для дітей "Створи власну картину в стилі супрематизм".

12 листопада о 11:00 відбудеться дискусія Інтерактивна книга, або книги vs. гаджети. Учасники дискусії: Анна Доміна, Юлія Черевань, Міла Радченко.

Під час ярмарки українці можуть придбати книги улюблених українських видавництв: "Час Майстрів", "Видавництво Старого Лева", "Парасоля", "Час Змін Інформ", "Bookchef", "Каламар", "Читаріум", " "Навчальна книга – Богдан", "Artbooks", "Книголав", "Абабагаламага".

Вартість квитка - 7 євро, придбати його можна за посиланням.

Ярмарок триватиме з 9 по 12 листопада, з 9:00 - 19:00 на Виставковому центрі Incheba Expo у Братиславі (Incheba Expo Bratislava, Viedenská cesta 3 - 7).