Сьогодні в Празі починає роботу безкоштовний кінотеатр просто неба

Загалом у нинішньому сезоні «Кіноавтобус» проведе 44 безкоштовні сеанси в 11 районах міста.

Сьогодні в Празі починає роботу безкоштовний кінотеатр просто неба

Увечері в понеділок, 26 червня, у Празі розпочне роботу «Кіноавтобус» (Kinobus 2023) – улюблений городянами безкоштовний кінотеатр просто неба. Свою першу зупинку він зробить у районі Чаковіце на площі  Náměstí Jiřího Berana, де о 21:45 відбудеться показ чеської комедії «Mimořádná událost».

Загалом у нинішньому сезоні (до 7 вересня включно) «Кіноавтобус» проведе 44 безкоштовні сеанси в 11 районах міста. На кожному місці він пробуде чотири дні – з понеділка до четверга.

Сеанси розпочинатимуться ввечері з настанням темряви – спочатку о 21:45, а потім поступово час зрушить до 20:30.

Повний репертуар фільмів, адреси локацій та розклад сеансів можна переглянути за цим посиланням.

Усього глядачам покажуть 22 фільми останніх років – як голлівудські блокбастери, так і чеські картини. Серед них такі касові хіти як «Топ Ган: Меверік» та «Супербрати Маріо в кіно», а також новинки – «Три мушкетери: Д'Артаньян» з Євою Грін у ролі Міледі та комедія «Острів».

Пересувний кінотеатр просто неба запропонує відвідувачам 220 посадочних місць. Для любителів перекусити під час перегляду передбачено лотки швидкого харчування. Вхід на сеанс буде безкоштовним, але для охочих пожертвувати кілька монет на благодійність підготують спеціальну скарбничку.