ТНМК створив анімаційний кліп про повернення біженців додому

Гурт реалізував цей проєкт завдяки підтримці Українського культурного фонду.

Український хіп-хоп гурт "Танок на майдані Конґо" представив пісню та анімаційний кліп про повернення українців додому.

Про це повідомляє Український культурний фонд.

Гурт ТНМК розпочав роботу над новим соціальний проєктом "Вдома" у 2023 році. Його "ідея-максимум"– створити короткометражний музичний анімаційний фільм, в якому прикладі однієї української родини зображена українська спільна мрія – "повернутися та повернути своє", кажуть у відомстві.

"Ідея цього треку зʼявилася весною 2022 року, коли учасники гурту були розкидані по різних країнах і містах, але вже тоді йшлося про майбутнє повернення всіх наших вимушених біженців додому – ми грали благодійні концерти в Європі й добре розуміли, про що йдеться. Розуміли на власному досвіді", – каже вокаліст гурту Олександр Сидоренко ("Фоззі").

Учасники гурту розписали персонажів, підготували сценарій, але згодом зрозуміли, що зможуть вмістити все задумане в один кліп.

"У травні ми обирали в чаті гурту варіанти приспіву, в одному з них йшлося про суто воєнну історію – про людей, які знову вийдуть з-за куліс, знявши шоломи. Якраз тоді наш гітарист Ярослав Верьовкін був у Бахмуті та його яскрава реакція й підказала – треба обрати саме цей варіант", – додав Сидоренко.

Гурт реалізував цей проєкт завдяки підтримці Українського культурного фонду.