У Празі можна буде придбати українські книжки та зустрітися з письменниками

Відбудеться міжнародний книжковий ярмарок і літературний фестиваль «Світ книги». 

У Празі можна буде придбати українські книжки та зустрітися з письменниками

З 11 по 14 травня у Празі відбудеться міжнародний книжковий ярмарок і літературний фестиваль «Світ книги». Його відвідають такі відомі українські письменники як Сергій Жадан та Галина Вдовиченко.

На ярмарку також буде можливість відвідати український стенд №KB 207, де відвідувачі зможуть придбати українські книги для дітей і дорослих, а також чеські переклади української літератури й англомовні книги про Україну. Окрім цього, кожного дня на українському стенді чекатиме цікава літературна програма, повідомляють на сторінці українського стенду у Фейсбуці.

Фестиваль пройде з 11 по 14 травня. Четвер, п’ятниця, субота 09:30 – 19:00, неділя: 09:30 – 16:00 

Адреса: Výstaviště Praha, Křižíkovy pavilony, Praha 7 – Holešovice. Зупинка трамваїв Výstaviště або станція метро Nádraží Holešovice

Вхід: 80-150 крон, за всі чотири дні — 350 крон. Окремо оплачується квиток на концерт українського гурту “Жадан і собаки”, він коштує 500 крон. 

Програма українського стенду

11 травня

16:00 – 16:50: “Трава пробиває землю. Вечір кримськотатарської літератури”. Модерує Дмитро Бабешко.

12 травня

16:00 – 16:50: презентація українського перекладу роману «Гроші від Гітлера» Радки Денемаркової. Епохальний роман Радки Денемаркової, що став знаковим твором чеської літератури кінця ХХ століття, вийшов в українському перекладі Марії Севрук в видавництві «Комора». Для участі в заході з Відня приїде і сама авторка. Модерує Ірина Забіяка.

Книгу можна буде придбати на українському стенді.

13 травня

11:00 – 11:50: Галина Вдовиченко розповідає історії про «36 і 6 котів». Українська дитяча письменниця Галина Вдовиченко розмовлятиме з дітьми про те, як героям цієї книжкової серії вдається знаходити вихід навіть із найскладніших ситуацій.

16:00 – 16:50: Каріна Армлос «Дорослі дівчата». Презентація роману. Презентація сімейної саги «Дорослі дівчата». Бесіда з автором Каріною Армлос про важливість сімейної історії як складової історії цілої нації. Модерує Ярина Семчишин.

14 травня

11:00 – 11:50: Галина Вдовиченко. «Що на світі найтепліше?». Зустріч для дітей і дорослих. Дитяча письменниця Галина Вдовиченко, автор книжкової серії «36 і 6 котів», презентуватиме свою нову книжку «Життя іграшкових овечок».

12:00 – 12:50: Оксана Маслова «Товариство загублених рукавичок». Презентація книги. «Товариство загублених рукавичок» – це історія Маленької Синьої Рукавички, яка загубилась в гарному, але чужомі місті. Автор в форматі казки вчить читачів, як можна та треба просити про допомогу. Ця книга про загублених, які знаходять своїх. Книга вийшла одночасно чеською та українською мовами.