Виступи українських артистів у Польщі у березні-квітні 2023 року

Навіть не дивлячись на воєнний стан українські артисти гастролюють різними країнами.

Виступи українських артистів у Польщі у березні-квітні 2023 року

Багато українців, що наразі перебувають за кордоном, бажають почути своїх улюблених українських виконавців наживо. І це можливо, адже навіть не дивлячись на воєнний стан українські артисти гастролюють різними країнами. Про те, які виконавці виступатимуть у Польщі в березні-квітні 2023 року, пише ukrainianinpoland.pl.

Alina Pash

Українська співачка Alina Pash вже зовсім скоро виступить у польській столиці. У своїх піснях виконавиця поєднує жанри R’n’B та Hip-Hop, які, в свою чергу, переплітаються з карпатською етнікою. Співачка навіть випустила два міні-альбоми «Amerikraine Dream» (2019) і «Норов» (2021). А у 2022 році Alina Pash брала участь у відборі на конкурс Євробачення. А серед української аудиторії виконавиця має широку популярність.

Виступ співачки у Варшаві відбудеться 29 березня. Білети на подію стартують від 65 злотих. Їх можна купити на цьому сайті. У вартість не враховується комісія за сервісний збір. А на оплату резервації у вас буде 20 хвилин. Також, за додаткові кошти можна купити страхування білету. У випадку, якщо ви не зможете відвідати подію, ви матимете право повернути свої кошти.

KARNA

Український гурт Karna грає в унікальному стилі, який самі музиканти називають гуцул-металом. Їхнє звучання не можливо ні з чим сплутати. А з перших днів повномасштабного вторгнення музиканти активно займаються волонтерством та благодійністю.

Гурт виступить у трьох містах Польщі наприкінці березня. Виступ відбудеться у:

 • Краків – 28 березня;
 • Вроцлав – 29 березня;
 • Варшава – 30 березня.

Ціни на білети стартують від 95 злотих. Придбати їх можна на сайті. Для цього потрібно лише обрати місто, яке вас цікавить, і дотримуватися подальших інструкцій на сторінці. Для того, щоб оплатити білет, у вас буде 4 хвилини. Зверніть увагу, що у ціну не рахується комісія за сервісний збір.

Варто зазначити, що гурт вже не вперше виступає на території Польщі. Наприкінці 2022 року, у грудні, Karna відіграла концерти у декількох польських містах. Виконавці мають велику армію шанувальників, тому якщо ви хочете відвідати їхній концерт, то варто поквапитися, оскільки білетів вже майже не залишилося.

Антитіла

Гурт Антитіла мав виступити у Польщі ще восени 2022 року але тур було відкладено через обстріли української інфраструктури. Тим не менш, шанувальники гурту вже невдовзі зможуть насолодитися їхнім виступом у Польщі. Адже у квітні гурт відвідає цілих 5 польських міст.

Концерти відбудуться у:

 • Варшава – 12 квітня;
 • Краків – 13 квітня;
 • Вроцлав – 19 квітня;
 • Гданськ – 20 квітня;
 • Познань – 21 квітня.

Білети можна купити на цьому сайті. Ціни на них стартують від 139 злотих. Перед тим, як перейти до оплати квитків, вам потрібно буде обрати квиткового оператора. У вартість квитка не рахується комісія за сервісний збір.

Океан Ельзи

Всесвітньовідомий гурт Океан Ельзи вже вкотре виступить у Польщі. Цього разу подія відбудеться 24 квітня у Кракові. Білети на концерт можна придбати на сайті. Ціни на них стартують від 199 злотих.

Зі сцени мають прозвучати найвідоміші хіти гурту, такі як «Обійми», «На небі», «Не твоя війна» тощо. Частина коштів з концерту вже традиційно піде на допомогу Україні.

Варто зазначити, що гурт вже не вперше виступатиме у Польщі з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну. Подібні виступи вже відбувалися у 2022 році.

LATEXFAUNA

Київський гурт Latexfauna  одразу у трьох містах Польщі у квітні 2023 року. Відвідати виступ гурту можна буде у:

 • Люблін – 14 квітня;
 • Познань – 16 квітня;
 • Лодзь – 26 квітня;

Білети на подію можна купити на цьому сайті. Ціни на них стартують від 89 злотих. В ціну не враховується комісія за придбання білету.

Latexfauna – це один з найпопулярніших українських інді-поп гуртів. У своїй музиці гурт поєднує елементи диско, фанку, дрим-попу та нової хвилі. Але у звучанні гурту можна помітити й інші мотиви.

Частина від прибутку, що гурт отримає за виступи, буде спрямована на ЗСУ.