Кредити для іноземців готівкою: що пропонують польські банки

Часто вони видаються на тих же умовах, що й для громадян Польщі.

Кредити для іноземців готівкою: що пропонують польські банки

Багато польських банків пропонують кредити для іноземців, які видаються на тих же умовах, що й для громадян Польщі. Ще донедавна ситуація була іншою: коли хтось із іноземців звертався за готівковим кредитом, то часто отримував відмову. Зараз же громадяни України та інші іноземці можуть значно легше отримати кредит.

Як повідомляє yavp.pl, щоб отримати кредит заявник повинен продемонструвати відповідну кредитоспроможність й документально підтвердити постійний і законний дохід. Крім того, іноземець повинен мати номер PESEL і пред’явити дозвіл на роботу. У випадку з громадянами України, треба буде додатково надати такі документи як віза чи карта сталого побиту. А при наданні кредиту іноземцям з картою тимчасового побиту банк може перевірити, як довго особа перебуває в Польщі. Найчастіше кредитори вимагають, щоб цей термін становив мінімум 12 місяців.

Як зараз виглядає пропозиція кредитів готівкою в найбільших банках Польщі

Alior Bank - онлайн-кредит

Громадяни України, які живуть і працюють у Польщі, можуть скористатися онлайнкредитом в Alior Bank. Це спеціальна пропозиція для нових клієнтів. Для сум понад 70 000 злотих необхідна додаткова страховка на випадок безробіття та нещасного випадку.

PRSO (річна процентна ставка): 9,04%

Комісія за видачу кредиту: 0%

Змінна процентна ставка (щомісячна): 8,69%.

Citi Handlowy - кредит готівкою

Привабливі умови кредитування можна знайти в банку Citi Handlowy. В рамках спеціальної кредитної пропозиції для нових клієнтів банк пропонує кредит готівкою:

Змінна процентна ставка (щомісячна): від 8,59%

Комісія за видачу кредиту: 0%

PRSO (річна процентна ставка): 8,94%

Банк Santander - кредит готівкою

Кредит готівкою від Santander Consumer Bank можна отримати у відділенні банку або звернувшись на гарячу лінію за телефоном чи заповнивши форму, доступну на сайті.

PRSO (річна процентна ставка): 18,96%.

Необхідні документи: документ, що посвідчує особу, карта тимчасового або сталого побиту, або карта довгострокового резидента ЄС, дозвіл на тимчасове або постійне проживання члена сім'ї громадянина, довідка про доходи.

PKO BP - кредит готівкою

Пропозицією банку PKO BP може скористатися кожен, кому виповнилося 18 років і хто має достатню кредитоспроможність. Кредит готівкою доступний як новим, так і  існуючим клієнтам, але в кожному випадку він буде наданий на дещо інших умовах.

PRSO (річна процентна ставка) для репрезентативного прикладу: 9,8%, максимальна сума кредиту - 200 тис злотих.

Для нових клієнтів кредитний договір на суму до 5 600 злотих можна підписати дистанційно. Максимальний термін погашення: 24 місяці.

У випадку онлайн кредиту до 4 500 злотих (для нових клієнтів) банк не вимагає пред'явлення жодних документів.

Millennium Bank - кредит для іноземця

Millennium Bank надає кредити для іноземців на тих самих умовах, що й для громадян Польщі. Таким чином, позичальник може скористатися будь-якою пропозицією за умови, що він має дохід у польській валюті.

Акційна пропозиція кредитів готівкою:

PRSO (річна процентна ставка) для репрезентативного прикладу: 8,29%,

Максимальна сума - 20 000 злотих,

Фіксована процентна ставка (щомісячна) - 7,99%

Максимальний термін погашення: 60 місяців

BNP Paribas - кредит готівкою

Банк BNP Paribas надає кредити готівкою повнолітнім особам, які мають повну дієздатність. Крім того, вони повинні отримувати дохід з джерел, які банк приймає. Заявку на фінансування можна подати самостійно або разом з іншою особою.

PRSO (річна процентна ставка)для репрезентативного прикладу: 11,56%,

Максимальна сума - 200 000 злотих,

Фіксована процентна ставка (щомісячна) -10,99%,

Максимальний термін погашення: 120 місяців,

Необхідні документи: документ, що посвідчує особу, довідка про доходи.

Зверніть увагу, що остаточні умови залежать від вашої кредитоспроможності та індивідуальної ситуації позичальника.