Найдорожчі квартирі у Польщі зовсім не у Варшаві

Найдорожчі квартири в Польщі у Свіноуйсьці на узбережжі Балтійського моря. 

Найдорожчі квартирі у Польщі зовсім не у Варшаві

Купівля житла у Польщі обходиться дорого, а нові квартири за ціною нижче 10 тисяч злотих за квадратний метр знайти все важче. Причому у деяких провінційних містах житло коштує більше, ніж у Варшаві.

Найдорожчі квартири в Польщі у Свіноуйсьці на узбережжі Балтійського моря. Середня ціна за нове житло там становить 33,5 тис. злотих за квадратний метр. Таким є аналіз businessinsider.com.pl.

На другому місці – центральний гірський курорт в Татрах Закопане. Там за квадратний метр квартири забудовники просять 20,8 тис. злотих. Замикає трійку лідерів приморський Сопот з ціною 20,6 тис. злотих.

Тим часом у столиці середня ціна квадратного метра квартири від забудовника нині становить 13,8 тис., у Гданську - 11,5 тис., а в Кракові – 12,2 тис. злотих.

Попит на квартири у курортних місцях пояснюється тим, що їх потім здають туристам і заробляють на тому немалі гроші. Скажімо, Свіноуйсьце дуже популярне серед німців, а розташоване місто біля кордону з Німеччиною. Інвестиції в Свіноуйсьці чи Закопаному заможні поляки вважають відносно певними.

Причина, чому ціни на курортах такі високі, також полягає у великій кількості дорогих проектів з нерухомості, високому стандарту квартир.