Скільки зараз у Чехії складає допомога з безробіття

Ринок праці перегрітий і, як і раніше, відчуває нестачу робочих рук.

Скільки зараз у Чехії складає допомога з безробіття

Середній час, проведений безробітним у центрі зайнятості, а також розмір допомоги з безробіття в Чехії зросли у червні. Середня тривалість реєстрації в Управлінні праці у червні становила 508 днів, що на тиждень більше, ніж у травні. В основному це пов'язано з тим, що частка людей, які не мають роботи протягом короткого періоду часу, трохи зменшилась. Навпаки, довгострокових безробітних побільшало.

Розмір допомоги з безробіття також збільшився, хоч і незначно. Наприкінці червня він склав у середньому 11379 крон на місяць, що на 125 крон більше, ніж у травні, і на 980 крон більше, ніж рік тому. Загалом право на допомогу мали майже 80 000 осіб.

Про це свідчать дані щодо безробіття за червень, опубліковані Бюро з працевлаштування Чехії.

Наприкінці минулого місяця в країні було зареєстровано 272 684 безробітних, що на 1 638 осіб менше, ніж у травні, але на 22 892 осіб більше, ніж торік.

Рівень безробіття становив 3,6%. Порівняно з попереднім місяцем цей показник не змінився, а порівняно з попереднім роком зріс на 0,2 процентних пункти. Однак ринок праці все ще перегрітий і, як і раніше, відчуває нестачу робочих рук.