У Валенсії можна отримати 50 євро на покупки у невеликих магазинах міста

Загалом користувачі зможуть витратити 100 євро (50 внесених ними самими та 50 від Міської ради) у магазинах, що беруть участь в акції.

У Валенсії можна отримати 50 євро на покупки у невеликих магазинах міста

Міська рада Валенсії в понеділок запустила нову кампанію, в рамках якої вона роздає 50 євро всім, хто купуватиме у невеликих магазинах міста. Вона проводиться з метою підтримки маленьких місцевих магазинів після пандемії та викликаної ним кризи. Загалом користувачі зможуть витратити 100 євро (50 внесених ними самими та 50 від Міської ради) у магазинах, що беруть участь в акції. З цього понеділка, 3 жовтня, вже можна отримати ці бонуси, які будуть дійсними до 30 листопада.

Для цього необхідно зареєструватися на офіційному сайті Bono Comercio та вибрати опцію "Comprar bono". Після успіху кампанії 2021 року, коли бонуси було роздано лише за кілька годин, цього року було вирішено збільшити бюджет до 1,6 мільйонів євро, щоб роздати близько 30 000 бонусів.

Після реєстрації на веб-сайті та внесення оплати користувачі зможуть забрати спеціальну картку у Cámara de Valencia або Caixa Popular. Після цього бонуси можна використовувати при здійсненні покупок у будь-якому магазині, що беруть участь в ініціативі.