Українці в Польщі сплатили майже мільярд злотих податків

Польський бюджет отримав від українців суму, яку не можна не помітити.

Українці в Польщі сплатили майже мільярд злотих податків

В той час, як багато людей у Польщі нарікає на те, що українці “відбирають” гроші з їхньої кишені та не повинні отримувати соціальних допомог, цифри говорять самі за себе. За 2022 рік легально працюючі українці поповнили бюджет Польщі найже на 1 мільярд злотих податків зі своїх доходів., пише wgospodarce.pl.

Вплив біженців з України на польську економіку наразі неможливо точно розрахувати (або повністю спрогнозувати), але деякі висновки можна зробити на основі даних Міністерства фінансів.

Від Міністерства фінансів видання отримало підтвердження того, що поляки спостерігають вже давно, особливо після російського вторгнення в Україну – українці влилися в польский життєвий простір, жодним чином його не руйнуючи і не спотворюючи. Навпаки, можна спостерігати щодня, як два народи доповнюють та збагачують один одного соціально та економічно.

Видання навело податкові дані за 2022 рік, отримані з декларацій з ПДФО, поданих цього року. Ці цифри показують, що громадяни України допомагали Польщі у боротьбі з кризою.

Польща допомогла біженцям з України у найгірший час і продовжує це робити, але треба також враховувати, що натомість польський бюджет отримав від українців суму, яку не можна не помітити, пишуть журналісти.