Українська мережа "Сільпо" планує відкрити супермаркети у Польщі

Компанія шукає локації, де могла відкрити свої перші магазини.

Українська мережа "Сільпо" планує відкрити супермаркети у Польщі

Один із лідерів українського ринку продовольчого рітейлу Fozzy Group шукає можливості розвивати свою мережу супермаркетів "Сільпо" у Польщі.

Компанія шукає локації, де могла б відкрити свої перші магазини у цій країні.

Зазначається, що у Польщі існує дефіцит якісних площ, які б задовольнили керівництво української групи. Тому компанія розглядає не лише приміщення для оренди, а й придбання діючих мереж у відповідному форматі або викуп окремих приміщень у мереж гіпер- та супермаркетів, що працюють на польському ринку.

"Останніми місяцями торгова мережа "Сільпо" почала досліджувати ринок роздрібної торгівлі Польщі. До повномасштабного російського вторгнення ми вивчали найкращі практики роздрібної торгівлі FMCG товарами у США, Великобританії, Китаї, Іспанії, Франції та інших країнах ЄС. І ми продовжуємо це робити в Польщі", — зазначили в прес-службі Fozzy Group.

У мережі також підкреслюють, що багато українців знайшли сьогодні притулок в ЄС, зокрема в Польщі, і коли вони повернуться, їхні очікування щодо продуктового магазину можуть змінитися. Тому "Сільпо" хоче розвиватися, щоб незалежно від війни пропонувати кращий сервіс.