В аеропортах Європи очікується хаос: Lufthansa готує нову хвилю скорочення авіарейсів

Найбільша авіакомпанія Європи готується скасувати приблизно п'яту частину вильотів зі своїх вузлових аеропортів у Франкфурті та Мюнхені у визначені дні наступного тижня.

В аеропортах Європи очікується хаос: Lufthansa готує нову хвилю скорочення авіарейсів

Німецька авіакомпанія Lufthansa готує чергову хвилю скасування рейсів через брак персоналу.

Про це повідомило агентство Bloomberg.

За словами представника, найбільша авіакомпанія Європи готується скасувати приблизно п'яту частину вильотів зі своїх вузлових аеропортів у Франкфурті та Мюнхені у визначені дні наступного тижня. Мета скасування - забезпечити стабільний план польотів, точну кількість скасованих рейсів ще не визначено.

Lufthansa скасувала загалом 3100 рейсів минулого місяця після того, як спалах коронавірусної інфекції посилив проблему браку персоналу.

Профспілки заявляють, що зниження заробітної плати та непривабливі умови праці відлякують нових співробітників. 71-річний голова компанії Карл-Людвіг Клей визнав, що ці проблеми - найсерйозніші, які він бачив за всю свою кар'єру.

Авіакомпанії та аеропорти зіткнулись з хаосом і затримками рейсів, не зумівши належно вийти з пандемії коронавірусу з обмеженою кількістю персоналу.

Нідерландська авіакомпанія KLM також днями заявила, що змушена скасувати до 20 щоденних рейсів на європейських напрямках до кінця серпня через брак персоналу.

Франкфуртський аеропорт, найбільш завантажений авіатранспортний вузол Німеччини, зіткнеться зі збоями в роботі у найближчі місяці

На тлі цього у Німеччині другий місяць поспіль зростає пасажиропотік на залізниці - все більше людей обирають таку альтернативу на тлі постійних проблем з авіарейсами.