Австрія продовжить перевірки на угорському та словенському кордонах

Це необхідно для боротьби з нелегальною імміграцією.

Австрія продовжить перевірки на угорському та словенському кордонах

Австрія планує продовжити перевірки на своїх кордонах зі Словенією та Угорщиною ще на шість місяців з 11 травня, коли закінчується нинішнє шестимісячне призупинення вільного перетину цих кордонів.

Про це заявив у вівторок міністр внутрішніх справ Герхард Карнер в інтерв'ю радіо ORF, повідомляє Reuters.

"У найближчі дні ми повідомимо Європейську комісію про те, що нам доведеться продовжити прикордонні перевірки", - сказав Карнер, додавши, що продовження призупинення дії правил вільного перетину кордонів Шенгенської зони необхідне для боротьби з нелегальною імміграцією.

Австрія запровадила контроль на кордонах з Угорщиною та Словенією у 2015 році, коли понад 1 мільйон шукачів притулку з таких охоплених війною країн, як Сирія, Ірак та Афганістан, в'їхали до ЄС. Ці заходи контролю залишаються у дії.

Канцлер Австрії Карл Негаммер у січні цього року поскаржився, що Шенгенська система, яка пропонує громадянам ЄС безвізові подорожі через кордони, перебуває у великій кризі. Він заявив, що відновлення контролю на кордонах між країнами-членами Шенгенської зони відбулося з кількох причин, в тому числі з метою стримування нелегальної міграції.