Чехія продовжила перевірки на кордоні зі Словаччиною

Поліцейські перевіряють в основному автомобільні та залізничні переходи, але також і туристичні стежки та велосипедні траси.

Чехія продовжила перевірки на кордоні зі Словаччиною

У середу, 1 листопада, уряд Чехії ухвалив рішення продовжити тимчасовий та вибірковий контроль на наземному кордоні зі Словаччиною. Захід, продиктований боротьбою з нелегальною транзитною міграцією з країн Африки та Близького Сходу, діятиме до 22 листопада включно.

Спочатку його було запроваджено 4 жовтня на десять діб, а потім продовжено до 2 листопада. За місяць поліцейські під час перевірок виявили кілька сотень нелегальних мігрантів і затримали понад 20 контрабандистів, які їх перевозили.

Поліцейські перевіряють в основному автомобільні та залізничні переходи, але також і туристичні стежки та велосипедні траси. Між Чехією та Словаччиною існує 27 колишніх прикордонних переходів, у тому числі 17 автомобільних, сім залізничних та три річкових.

Чехія є транзитною країною для нелегальних мігрантів, які прагнуть потрапити до Німеччини та інших багатих країн Західної Європи. Близько 90% із загальної кількості нелегалів становлять громадяни Сирії.