Число біженців у Німеччині зросло до нового максимуму

Але кількість біженців з України зросла незначно.

Число біженців у Німеччині зросло до нового максимуму

Число людей у Німеччині, які втекли з інших країн, досягло нового максимального показника за останні десятиліття. До кінця червня поточного року як біженці у центральному регістрі іноземців значилося 3,26 млн осіб - на 111 тисяч більше, ніж наприкінці 2022 року. Про це повідомила у п'ятницю, 8 вересня, газета Neue Osnabrücker Zeitung, посилаючись на письмову відповідь міністерства внутрішніх справ ФРН на запит депутата бундестагу від Лівої партії Клари Бюнгер.

За даними Лівої партії, йдеться про найвищий показник із 1950-х років. Як зазначає газета, в ньому враховані біженці, у тому числі від військових конфліктів, прохачі  притулку і люди, яким відмовили у наданні притулку, але дозволили на деякий час залишитися в країні. Багато хто з них живе в Німеччині вже кілька років або навіть десятиліть.

Число біженців з України зросло незначно

Число біженців з України в Німеччині за першу половину поточного року збільшилося лише на 29 тисяч, зараз воно становить трохи більше ніж 1 млн осіб. Як зазначається, українці, як і раніше, приїжджають до Німеччини через військові дії, що триваюь в нашій країні, але багато хто з прибулих раніше повертаються до України.