Деякі українці зможуть отримати 6600 гривень від міжнародної організації

В організацію ACTED передали 10 тисяч заявок українців.

Деякі українці зможуть отримати 6600 гривень від міжнародної організації

Українці можуть отримати 6600 гривень допомоги від міжнародної гуманітарної організації ACTED.

Список на виплати 10 560 особам в програму багатоцільової допомоги днями передали з України, повідомляє Міністерство соціальної політики.

Хто отримає кошти від цієї гуманітарної організації

Меморандум про програму виплати українцям в сумі 2200 гривень за 3 місяця одноразово був підписаний 8 серпня.

До переданого списку ACTED були включені особи, які подали заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій на платформі "єДопомога". Саме на цю виплату українці можуть претендувати за таких умов:

  • хоча б одна із осіб в заяві має соціальну категорію - людина з інвалідністю;
  • місце реєстрації людини з інвалідністю - Херсонська (з відкритими рахунками у визначеній в запиті банківській установі), Харківська, Миколаївська області.

"Звертаємо увагу, що після передачі списків на виплату міжнародні організації проводять додаткову перевірку щодо дедублікації виплат", - уточнюють у відомстві.

ACTED є неурядовою гуманітарною організацією зі штаб-квартирою у Франції. Ця структура діє в Україні з 2015 року, реагуючи на надзвичайні потреби постраждалого населення, що проживає вздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Зараз організація надає комплексну допомогу в Україні в рамках трьох "профілів":

  • надзвичайна гуманітарна допомоги на територіях, де ведуться бойові дії;
  • забезпечення потреб переселенців у центральних та західних областях України;
  • відновлення нещодавно звільнених територій.

Що треба зробити, що подати заявку на виплату

На сьогодні до списків, переданих різним міжнародним організаціям для виплати фінансової допомоги українцям, Мінсоцполітики включило 2 316 698 осіб.

Для цього необхідно подати заявку на платформі "єДопомога". Фахівці Мінсоцполітики перевіряють дані заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, і передають до міжнародних організацій згідно їхніх критеріїв допомоги.

"Рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї", - наголошується в повідомленні міністерства.