ДП “Документ” у Празі скасувало живу чергу

З 21 червня 2023 року працюватиме лише запис через електронну чергу.

ДП “Документ” у Празі скасувало живу чергу

Паспортний сервіс у Чехії змінив порядок обслуговування, а саме скасував живу чергу. Про це повідомило Державне підприємство “Документ” у Празі на своїй офіційній сторінці у Фейсбук. Наразі, а саме з 21 червня 2023 року працюватиме лише запис через електронну чергу.

А якщо точніше, то система “запису в живу чергу через зошит” більше не працюватиме. У зв’язку з великою кількістю скарг громадян України щодо торгівлі місцями живої черги особами, які не мають жодного стосунку до ДП “Документ”, підприємство з 21.06.2023 здійснюватиме прийом заяв-анкет на оформлення паспортних документів виключно за попереднім записом до електронної черги.

Здійснити запис до електронної черги можна за посиланням.

Нагадуємо, що мобільно-технічні комплекси — спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою «Паспортний сервіс», працюють за адресою: Náměstí Republiky 656/8, 110 00, Staré Město. Це неподалік однойменної станції метро (“жовта” лінія B), на парковці за торговим центром “Kotva”.

"21.06.2023 у місті Прага на один робочий день буде відкрито 100 місць попереднього запису на оформлення ID-картки та/або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, 20 місць для обміну водійського посвідчення. Також, просимо брати до уваги, що за одним талоном попереднього запису інспектор може прийняти на оформлення документи лише одної дорослої особи та однієї дитини", — повідомляє ДП “Документ” у соцмережах.