"ЄЧерга" для автобусів починає працювати на кордоні з Молдовою, Румунією та Угорщиною

З кінця липня послугу тестують на кордоні із Польщею.

"ЄЧерга" для автобусів починає працювати на кордоні з Молдовою, Румунією та Угорщиною

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури вирішило збільшити перелік пунктів пропуску, де буде тестуватися послуга єЧерга для автобусів. Про це міністерство повідомило на своєму сайті в п'ятницю.

З кінця липня послугу тестують на кордоні з Польщею (Ягодин – Дорогуськ, Устилуг – Зосин).

За перші три тижні у Волинській області кордон за записом перетнуло близько тисячі автобусів.

"Етап тестування дозволяє нам фіксувати пікові години та дні на пункті пропуску, щоб планувати опцію слотування для регулярних та нерегулярних маршрутів. Це означає, що водії надалі зможуть обирати конкретний час для перетину кордону, наприклад, часовий слот із 10 до 12 години дня чи інший", – сказав заступник міністра Сергій Деркач.

З 21 серпня тестування почнеться на кордоні з Молдовою (Мамалига – Крива), Румунією (Порубне – Сірет) і ще двох пунктах пропуску з Польщею (Шегині – Медика, Краківець – Корчова).

З 23 серпня система запрацює на кордоні з Угорщиною (Чоп – Захонь).

Щоб перетнути кордон дані водія та автобуса мають бути внесені в систему єЧерга. Для цього потрібно зареєструватись на сайті єЧерга та обрати потрібний прикордонний перехід.

Реєстрація буде доступна за день до запуску, тобто 20 серпня для пунктів пропуску із Львівської та Чернівецької областей та 22 серпня для Закарпатської області. Йдеться як і про регулярні автобусні маршрути, так і нерегулярні.