Канада продовжила дію програми CUAET для українських біженців

Українці та члени їхніх сімей зможуть до 15 липня 2023 року подати заяву на отримання візи.

Канада продовжила дію програми CUAET для українських біженців

Міністерство імміграції, біженців та громадянства Канади оголосило про продовження дії Канадсько-українського дозволу на екстрені поїздки (CUAET) – програми підтримки біженців з України. Про це повідомляється на сайті канадського уряду.

"Оскільки Росія продовжує своє незаконне та невиправдане вторгнення в Україну, Канада, як і раніше, підтримуватиме тих, хто був змушений тікати", - йдеться у повідомленні.

Рішення означає, що українці та члени їхніх сімей зможуть до 15 липня 2023 року подати заяву на отримання візи CUAET за кордоном безкоштовно, а кожен власник такої візи зможе вирушити до Канади до 31 березня 2024 року включно.

Ті українці, які вже є власниками візи CUAET та перебувають у Канаді, матимуть час до 31 березня 2024 року, щоб безкоштовно продовжити чи змінити свій тимчасовий статус завдяки цим заходам.

Як повідомляється, українські біженці після прибуття до Канади отримають одноразову фінансову допомогу, а також доступ до екстреного житла терміном до двох тижнів, якщо це необхідно.

Програма CUAET надає українцям та їхнім найближчим родичам будь-якої національності можливість залишитися в Канаді у статусі тимчасового резидента на строк до трьох років. Українці, які приїхали таким чином до Канади, можуть працювати та навчатися.