КАСPU в Чеських Будейовицях змінив адресу

Він перебрався у OAMP - місцеве відділення Департаменту міграційної політики та політичного притулку МВС ЧР.

КАСPU в Чеських Будейовицях змінив адресу

Крайовий центр допомоги Україні (KACPU) у південночеському крайовому центрі Чеське Будейовіце змінив адресу свого перебування. Від початку березня минулого року працював у просторих приміщеннях місцевого летовища в селі Плана. Однак зі зменшенням початкової хвилі мігрантів, які рятувалися від російської військової атаки на Україну, необхідність такого великого приміщення відпала.

Тому KACPU у Чеських Будейовицях припинило свою роботу в приміщенні летовища від 13 січня, а від понеділка 16 січня відновило роботу ближче до центра міста, на вулиці Празькій, у приміщенні, яке належить місцевому відділенню Департаменту міграційної політики та політичного притулку МВС ЧР. 

Тут так само надаватимуться усі необхідні адміністративні послуги біженцям: видача віз, реєстрація місця проживання, допомога із житлом за необхідності, страхування тощо. Тричі на тиждень (пн, ср, пт) проводитиметься прийом з приводу тимчасового захисту, видачі дублікатів віз, скасування тимчасового захисту й підтвердження місця проживання, двічі на тиждень (вт, чт) – зміни адрес.