Міграційна поліція Словаччини закриє всі свої офіси до кінця вересня

Роботу може бути не відновлено і після 30 вересня.

Міграційна поліція Словаччини закриє всі свої офіси до кінця вересня

Міграційна поліція закриє усі свої відділення у країні на період з 11 по 30 вересня. Причиною такого рішення стало загострення міграційної кризи на півдні Словаччини.

«З понеділка, 11 вересня, до 30 вересня будуть закриті офіси всіх управлінь міграційної поліції. Причина – необхідність виконання завдань, пов'язаних із зростаючим потоком нелегальних мігрантів у Словаччині», — повідомила прес-секретар президії поліції Дениса Бардіова.

Протягом зазначеного періоду Міграційна поліція зробить лише кілька винятків. Буде продовжено роботу з документами студентів, які вступають на перший курс своїх навчальних закладів, що вже встигли забронювати собі дату та час прийому в поліції. Аналогічний виняток буде зроблено для біженців та іноземців, які претендують на отримання національних віз, що видаються на користь Словаччини. При цьому вони також мали встигнути забронювати собі дату та час прийому у поліції.

Поліція також дає можливість додаткових винятків. «Всі інші іноземці, які вже мають запис у системі бронювання, мають особливі підстави для своєчасного розгляду документів, можуть зробити запит на надання такого виключення електронною поштою», — сказала Бардіова.  Всі інші броні до кінця вересня будуть автоматично скасовані.

У поліції також зазначили, що можливе закінчення терміну дії посвідки на проживання у вересні не повинно викликати хвилювання у іноземців. Нині у зв'язку з великим припливом мігрантів у країні діє надзвичайний стан. Дія всіх документів, пов'язаних із перебуванням у Словаччині, буде автоматично продовжена на два місяці після його скасування.

У поліції також не виключили, що роботу офісів може бути не відновлено і після 30 вересня.