Міжнародна організація з міграції відкрила два нові офіси на території Словаччини

Там можна отримати комплексну правову та юридичну підтримку.

Міжнародна організація з міграції відкрила два нові офіси на території Словаччини

Міжнародна організація з міграції (IOM) відкрила два нових відділення на території Словаччини — у Нітрі та Тренчині. Раніше офіси організації знаходилися лише у двох найбільших містах країни – Братиславі та Кошице.

У відділеннях IOM громадяни «третіх» країн (які не входять до складу Європейського Союзу) зможуть отримати комплексну правову та юридичну підтримку. Спеціалісти організації надають безкоштовні консультації у сфері працевлаштування, соціального забезпечення, охорони здоров'я та страхування.

Також співробітники IOM сприяють при оформленні документів, необхідних для відкриття власного бізнесу або подання до державних та муніципальних органів.

Крім того, Міжнародна організація міграції організовує безкоштовні курси з вивчення словацької мови для іноземців. Також в офісі IOM можна отримати консультацію та фінансовий внесок для визнання іноземної освіти у Словаччині.

Відділення IOM приймають клієнтів кожного робочого дня. У Нітрі офіс організації працює за адресою: вул. Цинторинська, 5 (Cintorínska 5). У Тренчині відділення організації розташоване за адресою: вул. Київська, д. 3183 (Kyjevská 3183). Розклад роботи офісів та повний перелік безкоштовних послуг IOM можна знайти на сайті організації за цим посиланням.