Нострифікація документів про освіту в Чехії залишається безкоштовною для українців

Заявник повинен подати разом із заявою підтвердження наданого тимчасового захисту.

Нострифікація документів про освіту в Чехії залишається безкоштовною для українців

Нострифікація документів про вищу та середню освіту українців з візою тимчасового захисту залишається безкоштовною в Чехії до 31 березня 2024 (дедлайн подачі заяви).

“Відповідно до положень статті 9 Закону № 67/2022 Зб. про заходи у сфері освіти у зв’язку зі збройним конфліктом на території України, спричиненим вторгненням військ Російської Федерації, особа, якій надано тимчасовий захист відповідно до статті 3 Закону № 65/2022 Зб. про деякі заходи у зв’язку зі збройним конфліктом на території України, спричиненим вторгненням військ Російської Федерації, звільняється від сплати встановленого законом збору, пов’язаного з подачею заяви про визнання іноземних документів про вищу освіту та кваліфікацію.” — пишуть на сайті Міністерства освіти Чеської Республіки.

З метою звільнення від сплати нострифікаційного збору заявник повинен подати разом із заявою підтвердження наданого тимчасового захисту. Рекомендується подавати просту копію, засвідчену власноручним підписом заявника із зазначенням дати копіювання.