Росіяни стали рідше купувати нерухомість у Фінляндії, а українці частіше

Українські покупці віддають перевагу Південно-Західній Фінляндії.

Росіяни стали рідше купувати нерухомість у Фінляндії, а українці частіше

Цього року обсяг угод з нерухомістю, які здійснюють росіяни у Фінляндії, упав наполовину порівняно з роком раніше. При цьому американці в січні-березні купили майже вчетверо більше квартир та іншої нерухомості у Фінляндії, аніж за той же період минулого року. Також більше житла придбали українці.

Дані щодо дозволів на купівлю отримані з Міністерства оборони. Всім покупцям із країн, які не входять до ЄС чи ЄЕЗ, для придбання нерухомості у Фінляндії потрібен дозвіл, виданий Міністерством оборони.

Переважна більшість росіян, які купили цього року, вже живуть у Фінляндії, тоді як до осені минулого року половина покупців була з Росії.

Цього року росіяни переважно купували нерухомість для проживання, тоді як минулого року більшість покупців були дачниками. Більшість угод припадає на Південну і Північну Карелію, Кюменлааксо і Південне Саво.

На відміну від них, жителі США купували нерухомість переважно у столичному регіоні Гельсінкі та Уусімаа, в основному для проживання та відпочинку.

Українські покупці, у свою чергу, віддають перевагу Південно-Західній Фінляндії. Майже всі українські дозволи було видано на житлову нерухомість.