Стало відомо, коли запрацює сайт для продовження віз у Чехії

Тимчасовий захист зможуть продовжити особи, які його отримали до кінця 2022 року, термін дії тимчасового захисту закінчиться 31 березня 2023 року.

Стало відомо, коли запрацює сайт для продовження віз у Чехії

Нова платформа онлайн-реєстрації для продовження тимчасового захисту буде запущена не раніше 30 січня 2023 року, повідомляє МВС Чехії

Тимчасовий захист можуть продовжити особи, які його отримали до кінця 2022 року, термін дії тимчасового захисту закінчиться 31 березня 2023 року. До 31-го березня 2023-го року потрібно зареєструватися онлайн на платформі. Якщо ви не зареєструєтесь до кінця березня, термін дії вашого тимчасового захисту закінчиться.

Під час онлайн-реєстрації треба буде зарезервувати дату для особистого візиту відділення Міністерства внутрішніх справ. Підтвердження реєстрації прийде на електронну пошту. Пімля цього тимчасовий захист буде продовжено до 30 вересня 2023 року, підкреслюють в МВС. 

У дату, яку ви обрали під час онлайн реєстрації, потрібно особисто прибути на відділення Міністерства внутрішніх справ. З собою потрібно мати:

  • дійсний закордонний паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу, якщо у вас немає дійсного закордонного паспорта.
  • підтвердження про проживання (підтвердження не обов'язкове у разі, якщо проживаєте у соціальному прихистку, який надає держава або ви оформили тимчасовий захист після 27 червня 2022 р. та з цього часу не змінювали місце проживання),
  • документи, що підтверджують ваші повноваження представляти особу віком до 18-ти років.

Якщо ви дотримаєтесь вище перерахованого, вам наклеять візову наклейку. Це продовжить термін дії тимчасового захисту до 31 березня 2024 року.