Стало відомо, скільки українських біженців зможе прийняти Канада

Кількість українців не обмежена.

Стало відомо, скільки українських біженців зможе прийняти Канада

У Міністерстві імміграції Канади повідомили, що кількість українських втікачів від війни, які можуть бути прийняті в країні, не обмежена.

Про це повідомляє видання Велика Епоха з посиланням на службову записку Міністерства імміграції Канади, направлену до Постійного комітету Сенату із соціальних питань.

Уряд 15 липня закрив прийняття заявок від українських біженців, які бажають отримати тимчасові екстрені візи та безкоштовні квитки до Канади, але близько 1,1 мільйона українців подали заявки на отримання віз до закінчення терміну, з яких близько 800 000 було схвалено станом на початок липня.

«Немає жодних обмежень», – йдеться у службовій записці Міністерства імміграції Канади, направленій до Постійного комітету Сенату із соціальних питань.

У записці під назвою «Інформація про громадян України, які приїжджають до Канади» також йшлося про нещодавно оголошений план Оттави полегшити набуття статусу постійного проживання для всіх громадян України та членів їхніх сімей, які вже перебувають у Канаді.

Нова політика, оголошена міністром імміграції Шоном Фрейзером 15 липня, має набути чинності у жовтні цього року.

Новий план надаватиме статус постійного проживання громадянам України, які втекли від війни та бажають залишитися в Канаді. Для цього українські біженці мають перебувати в Канаді зі статусом тимчасового мешканця та мати принаймні одного родича в країні.