У Британії пропонують визнавати українські права упродовж трьох років

Це означає, що українцям не доведеться міняти посвідчення водія на британське через 12 місяців перебування в країні.

У Британії пропонують визнавати українські права упродовж трьох років

Українським біженцям у Британії можуть продовжити дозвіл їздити з українськими правами до 3 років. У зв'язку з цим Департамент транспорту проводить опитування.

Це означає, що українцям не доведеться міняти посвідчення водія на британське через 12 місяців перебування в країні, йдеться на gov.uk.

Зараз протягом перших 12 місяців проживання у Великій Британії українці можуть використовувати свої українські права для керування автомобілями як з автоматичною, так і з механічною коробкою передач, якщо в ліцензії не зазначено обмеження. З 2021 року українські права водія можна обмінювати на британські без складання іспиту.

"Постійна здатність українців пересуватися є невід'ємною частиною інтеграції, спілкування, доступу до охорони здоров'я та роботи під час їх перебування у Великій Британії. Тому ми пропонуємо продовжити поточний 12-місячний період, протягом якого власник українського посвідчення водія може керувати автомобілем у Великій Британії", – повідомляє Департамент транспорту.

Зазначається, що українцям не потрібно буде обмінювати свої права або проходити додатковий тест, щоб продовжувати керувати автомобілем з механічною коробкою передач, включаючи будь-який транспортний засіб, який вони привезли з собою до Великобританії. Через 36 місяців (термін дії розширеної візи) потрібно буде скласти іспит з водіння в країні