У "Дії" спростували "сенсацію" щодо перетину кордону України

Чи можна перетинати державний кордон лише з цифровим документом у програмі.

У "Дії" спростували "сенсацію" щодо перетину кордону України

У "Діє" прокоментували інформацію про те, що з цифровими документами у додатку не можна перетнути кордон на пропускних пунктах.

Там нагадали, що згідно із законом перетин кордону з цифровим закордонним паспортом у "Дії" не передбачено. Як повідомили у прес-службі "Дія", з лише цифровим паспортом у додатку "Дія" ніколи не можна було перетнути кордон.

"За законом перетин кордону із цифровим закордонним паспортом у "Дії" не передбачений і ніколи не був упроваджений" - йдеться в повідомленні. У прес-службі закликали користуватися цифровим паспортом в Україні і наголосили, що "сенсації не сталося".

Нещодавно заступник начальника відділу організації прикордонного контролю штабу Західного регіонального управління ДПСУ Ігор Матвійчук повідомив, що закордонний паспорт при перетині українського кордону має бути у наявності фізично. Він тоді зазначив, що співробітники ДПСУ виявляють факти підробки додатку "Дія" та фальшиві документи у ньому.

При цьому, за його словами, на кордоні можуть прийняти документи, які є в додатку "Дія", наприклад, документ, який підтверджує наявність інвалідності.