У міграційній поліції Словаччини тепер діють нові правила онлайн реєстрації

Нова правила діють у всій системі МВС.

У міграційній поліції Словаччини тепер діють нові правила онлайн реєстрації

Починаючи з 11 травня, у Словаччині діють нові загальні правила системи бронюванняу Міністерстві внутрішніх справ Словацької Республіки. Зокрема, нововведення стосуються і реєстрації термінів до відділень Міграційної поліції у справах іноземців (cudzinecká policia), пише sme.sk.

Зміни націлені на те, щоб уникнути перепродажу зарезервованих термінів та в цілому актуалізувати систему електронних черг.

Тому якщо ви планували відвідати будь-яке відділення МВС СР радимо ознайомитись з новими вимогами.

Тільки дві резервації протягом 15 днів

Одна з головних змін стосується того, що відтепер одна людина може зробити лише дві резервації з одного питання протягом 15 календарних днів. Тобто, на ваше ім’я, номер телефону та електронну пошту ви можете зробити лише два запити за цей проміжок часу.

Наприклад, якщо ваша родина складається з вас та ще трьох дітей, зарезервувати термін ви зможете лише для двох членів сім’ї. Проте, для інших ви можете використати новий номер телефону, пошту або ж зробити бронювання пізніше.

Також за новими правилами PIN-код ви зможете отримати лише після завершення реєстрації у форматі СМС на вказаний вами номер. Така міра прийнята для того, щоб зменшити кількість фіктивних реєстрацій для перепродажу та щоб інформація про резервацію не потрапляла до третіх сторін.

Зміни в процедурі скасування та санкції

Крім цього, за новими правилами, при невикористанні терміну реєстрації передбачається санкція у вигляді бану. Це означає, що якщо ви не можете прийти до відділення МВС у приділений термін, то ви зобов’язані скасувати свою резервацію не пізніше ніж за 12 годин. У випадку, якщо цього не зробити, ваші дані потрапляють до бану на строк 60 днів від невикористаного терміну.

Важливо додати, що блокування розповсюджується на всю електронну систему і протягом цього періоду часу зробити нову резервацію навіть стосовно іншого питання, буде неможливо. Як наслідок, механізм анулювання запису також змінився та став простішим. Потрібно лише перейти за посиланням, яке знаходиться на кінці електронного листа, який приходить після завершення резервації.

Головне пам’ятати, що скасування резервації підпадає під пункт про обмеження кількості актуальних термінів на одну людину, тому ймовірно, що зробити новий запит одразу не вийде.