У Норвегії різко зросла кількість біженців із України

Кількість прибулих відповідає рівням початку вторгнення.

У Норвегії різко зросла кількість біженців із України

За останній тиждень у Норвегії зареєстрували 1084 заяви про надання притулку від громадян України, що разом з іншими біженцями відповідає рівням початку повномасштабного вторгнення РФ.

Про це повідомили у Норвезькому директораті з імміграції (UDI).

За словами директора UDI Фроде Форфанга, останніми днями в Норвегії спостерігають більшу кількість прибулих з України, ніж раніше – у середньому понад 150 людей на день.

Загалом, з урахуванням шукачів притулку з інших країн, середній показник прибулих за минулий тиждень становить 174 людини на добу – це найвищий середній показник із 23 квітня 2022 року.

На цьому тлі заповнюваність імміграційних центрів уже перевищила очікуваний показник у 10 тисяч і становить понад 12 тисяч.

"У зв'язку з цим ми запровадили деякі додаткові заходи. Час покаже, чи це тимчасова тенденція, чи вона залишиться стабільною на такому високому рівні", – зазначив Фофанга.

Станом на 31 серпня до Норвегії прибули 56 707 українських біженців, з них понад 20 тисяч – цього року. Крім того, за останні дні до країни прибула також низка українців, яких ще не зареєстрували як біженців.