Українці перед святом масово повертаються із-за кордону

Різниця на в'їзд може сягати 10-20 тисяч на добу та більше, що перевищує показники, зафіксовані на Новий рік.

Українці перед святом масово повертаються із-за кордону

Громадяни України вже два тижні масово повертаються з-за кордону. Пасажиропотік в обидві сторони в окремі дні перевищує 110 тисяч осіб.

Про це сказав речник Держприкордонслужби Андрій Демченко у коментарі для РБК-Україна у вівторок, 11 квітня.

З його слів, збільшення пасажиропотоку прикордонники відзначають з 29 березня. До цього кордон у середньому перетинали до 80 тисяч осіб в обох напрямках. Також не було чіткої переваги ні виїзду громадян, які перетинають кордон, ні в'їзду.

"Починаючи з 29 березня пасажиропотік почав зростати до 90 тисяч, понад 110 тисяч осіб на добу, особливо у суботу-неділю. Це чітко фіксувалося і 1-2 квітня, і 8-9-го. За вчора пасажиропотік був на рівні до 90 тисяч осіб", – розповів Демченко.

Впродовж двох тижнів відзначається видима перевага в'їзду громадян перед виїздом. Основну категорію тих, хто в'їжджають, становлять громадяни України.

"Тобто ми добре розуміємо, що громадяни України на даний момент повертаються з-за кордону, щоб провести Великодні свята в Україні. При тому, що різниця на в'їзд може досягати 10-20 тисяч на добу і більше. Значна перевага в'їзду на ці свята навіть більша, ніж ми фіксували на новорічні свята", – наголосив він.