Українцям у Латвії потрібно продовжити термін реєстрації автомобілів

Це важливо зробити до закінчення терміну дії реєстрації, інакше машину доведеться реєструвати заново та платити за реєстрацію.

Українцям у Латвії потрібно продовжити термін реєстрації автомобілів

Більшість біженців, які приїхали до Литви з України, отримали дозвіл на участь у дорожньому русі до 4 березня 2023 року, тому Regitra закликає не чекати останнього дня і продовжити термін реєстрації. Звертають увагу, що це важливо зробити до закінчення терміну дії реєстрації, інакше машину доведеться реєструвати заново і платити за реєстрацію.

Нові цифрові дозволи на проживання почнуть діяти з 5 березня, частина українців вже звернулася до Regitrи та продовжила термін реєстрації автомобілів (час дії можна знайти у графі H).

Подати заявку на продовження реєстрації транспортного засобу можна в найближчому відділенні Regitrу або через портал eKetris (треба вибрати послугу "Я отримав дозвіл на життя в Литві і хочу змінити термін реєстрації автомобіля" (Gavau leidimą gyventi Lietuvoje ir noriu pakeisti registracijos galiojimo terminą). У відділенні важливо надати цифровий дозвіл на життя в Литві або його копію.