Уряд Ірландії виділив майже €650 млн на житло для біженців

Ще €395 млн. було виділено для тих, хто подає заяви на отримання міжнародного захисту.

Уряд Ірландії виділив майже €650 млн на житло для біженців

€641 млн виділило міністерство інтеграції Ірландії на покриття витрат, пов'язаних із розміщенням біженців у 2023 році, 8 лютого передає RTÉ.

Ще €395 млн. було виділено для тих, хто подає заяви на отримання міжнародного захисту. Однак очікується, що міністр інтеграції Родерік О'Горман заявить Парламентському комітету у справах дітей, рівності, інвалідності, інтеграції та молоді, що цих сум може не вистачити.

За даними телеканалу, 20% бюджету міністерства йде на розміщення біженців із України. Здебільшого кошти витрачаються на послуги третіх осіб. Частина грошей спрямована на будівництво модульного житла, послуги для дітей різного віку.

Нагадаємо, міністерство раніше оголосило про призупинення прийому біженців через неможливість їхнього розміщення. Зазначалося, що відмову отримуватимуть не всі біженці. Пріоритет у розміщенні надається жінкам з дітьми та українцям.

Тим часом у країні понад 20% готелів використовуються для розміщення біженців. Очікується. що з настанням туристичного сезону вони попросять біженців залишити номери.