Відновити посвідчення водія тепер можна і в Чехії

Окрім Чехії, відновивити та обміняти посвідчення водія можна у Польщі, Німеччині, Іспанії та Туреччині.

Відновити посвідчення водія тепер можна і в Чехії

До переліку країн, в яких українцям доступна послуга відновлення посвідчення водія, додалася Чехія. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

“Сервісні центри МВС розширили перелік європейських країн, в яких українці мають можливість відновлювати втрачені посвідчення водія. Відтепер ця послуга стала доступна в ДП „Документ“ і в Чехії”, — йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що отримати послугу можна у Празі, за адресою: площа Республіки 656/8 ТЦ Котва (ОС Kotva).Для того, щоб відновити документ необхідно надати паспорт громадянина України із зазначеним місцем проживання, ідентифікаційний номер та документ, що підтверджує зміну особистих даних (у разі їх зміни).

Для отримання послуги потрібно записатися в електронну чергу на сайті ДП “Документ”, надати адміністратору необхідні документи, і вже адміністратор зробить фото та оформить заявку. Новий документ можна буде отримати після схвалення заявки у сервісному центрі МВС.

Нагадаємо, окрім Чехії, українські водії мають можливість   відновлювати   та обмінювати свої посвідчення водія у Польщі, Німеччині, Іспанії та Туреччині.