Влада Чехії оприлюднила механізм продовження віз тимчасового захисту для українців

Продовжити тимчасовий захист зможуть особи, які мають дійсний статус тимчасового захисту і лише в режимі онлайн.

Влада Чехії оприлюднила механізм продовження віз тимчасового захисту для українців

Міністерство внутрішніх справ Чехії оприлюднило інформацію про те, як відбуватиметься продовження візи тимчасового захисту для українців.

Продовжити тимчасовий захист зможуть особи, які мають дійсний статус тимчасового захисту і лише в режимі онлайн. Обіцяють, що сайт для цієї мети буде запущений на початку 2023 року, точна дата наразі невідома. При реєстрації в тому числі необхідно вказати:

- офіційну адреса місця проживання в Чеській Республіці,

– якщо є діти: адресу та назву школи, в якій зареєстрована дитина.

Реєстрація онлайн проходитиме з січня (коли запрацює сайт) до 31 березня 2023 року. Якщо не встигнути зареєструватися для продовження тимчасового захисту до 31 березня 2023 року, статус буде втрачено і доведеться повторно подавати заяву на отримання тимчасового захисту.

Після здійснення онлан-реєстрації слід зарезервувати дату особистого відвідування Департаменту у справах іноземців та міграційної політики МВС.

Для тих, хто встигне зареєструватись у строк, статус тимчасового захисту буде продовжено до 30 вересня 2023 року, щоб вони мали достатньо часу для відвідування департаменту та надання необхідних документів.

У міністерстві потім мають вклеїти нову візову наклейку, таким чином статус тимчасового захисту буде продовжено до 31 березня 2024 року.