Влада Латвії оплатить літні табори дітям українських біженців

Уряд ухвалив виділити 1,8 млн євро.

Влада Латвії оплатить літні табори дітям українських біженців

Уряд Латвії ухвалив виділити Міністерству освіти і науки 1,8 млн євро на організацію літніх таборів для дітей українських біженців.

Виділене фінансування забезпечить можливість 5 тис. дітей віком від 7 до 18 років взяти участь у денному таборі із включеними до програми освітніми заходами, а ще 3 тис. дітей – у цілодобовому таборі із програмою соціалізації.

Як зазначили у латвійському МОН, участь у денних та цілодобових таборах дозволить українським дітям-біженцям отримати підтримку для соціалізації та набуття психоемоційної рівноваги, покращення навичок латиської мови у спілкуванні один з одним та латвійськими дітьми, взяти участь у творчих та просвітницьких заходах екологічної освіти, технічної творчості, спортивного та оздоровчого дозвілля та основ безпеки.

МОН зазначає, що така підтримка потрібна і тим українським дітям та молоді, які дистанційно навчаються в українських навчальних закладах та спілкування з однолітками в Латвії яких обмежене, так і тим, хто одночасно освоює програму латвійських та українських освітніх закладів та відчуває наслідки перевантаження.

На одну дитину у денному таборі планується підтримка у розмірі 50 євро, у цілодобовому таборі – 70 євро.