Як отримати кліматичний бонус в Австрії

Klimabonus перераховується безпосередньо на ваш рахунок або надсилається поштою. 

Як отримати кліматичний бонус в Австрії

Кліматичний бонус (Klimabonus) це спеціальна виплата, якуотримують усі жителі Австрії. За 2022 рік кліматичний бонус можуть отримати усі люди, які мають основне місце проживання в Австрії не менше шести місяців у 2022 році. Це не залежить від віку та громадянства.

Klimabonus перераховується безпосередньо на ваш рахунок або надсилається поштою. Кліматичний бонус і антиінфляційний бонус були виплачені більшості людей, які проживають в Австрії в період з серпня по жовтень 2022 року. У лютому 2023 року буде ще одна хвиля виплат. Це не новий кліматичний бонус на 2023 рік, але кліматичний бонус отримають ті люди, які перенесли основне місце проживання до Австрії лише протягом першої половини 2022 року або навіть народилися в першій половині 2022 року.

Про яку суму йдеться?

Раз на рік дорослі отримують 500 євро, діти – 250 євро.

Як отримати Klimabonus?

Klimabonus надходить прямо на ваш рахунок. Якщо ви регулярно отримуєте гроші від держави, вам нічого не потрібно робити. Клімабонус буде перераховано автоматично. Це стосується, наприклад, пенсіонерів, одержувачів допомоги на дітей і тих, хто отримує спеціальні надбавки. Усі, чий номер поточного рахунку збережено в FinanzOnline, також отримають свій бонус автоматично.